Із задоволенням вітаємо Вас на сайті компанії «Ательє Саун»
Ми майже впевнені, що Ви вже чули нашу назву, так як більше 10 років будівництва саун і лазень «під ключ» - це основний вид нашої діяльності, ми - одні з лідерів цієї галузі в Києві і Україні в цілому.
Лучшие предложения

Наш салон "Сауни Печі Димарі"

Ми завжди раді Вас бачити в нашому салоні - магазині "Сауни Печі Димарі". У магазині представлені кілька моделей готових саун, зразки вагонки, лежака, бруса та інші пиломатеріали для саун. Великий асортимент дров'яних печей для лазні, електрокам'янки для саун, купелі, відра-водопади і інші бондарні вироби. У магазині завжди в наявності опалювальні печі, печі - каміни і димарі з нержавіючої сталі. Наші фахівці прорахують Вам сауну, запропонують варіанти обробки як сауни, так і кімнати відпочинку, підберуть двері і аксесуари для сауни. На відкритому майданчику представлені зразки альтанки дерев'яною, гриль будинок і перголи. Магазин і склад знаходяться на одній території, доставка товару відбувається самовивозом або транспортною компанією. Адреса магазину можна подивитися в розділі "контакти".

Про магазин
Більше 10 років будівництва Саун і лазень
Наші майстри мають великий досвід по виготовленню лазень і саун різних видів, побажань клієнтів і технологій!
Великий асортимент товарів та аксесуарів
У нашому магазині Ви знайдете все що потрібно для Лазні та Сайн, від самих маленьких аксесуарів, оздоблювальних товарів, до комплектуючих відомих брендів
Різні способи оплати та доставки
Наш магазин намагається йти назустріч нашим клієнтам, тому у нас гнучка система оплати і доставки по всій Україні!
Виправдана ціна 100% гарантія якості
Ми будуємо Сауни та Бані з кращих матеріалів за доступною ціною. Магазин надає гарантію на всі придбані товари, Сауни та Бані!
Будівництво лазні і сауни
Будівельний відділ компанії "Ательє Саун" розробить Вам проект і повну технічну документацію для будівництва лазні на вашій ділянці. Наші фахівці підберуть Вам матеріал і обладнання для лазні, а будівельна бригада виконає це замовлення в короткі терміни. При будівництві лазні ми використовуємо каркасну (канадську) технологію будівництва. Кілька вдалих проектів бань представлені на сайті. Якісна робота наших фахівців задовольнить запити будь-якого замовника.
Детальніше
Печі для лазні та сауни
Серцем будь-якої лазні або сауни є піч. Від правильного вибору печі буде залежить режим парення в лазні. Ідеальний режим для парової лазні є режим 60 - 65 градусів при вологості 50 - 60%, при цьому камені в печі прогріваються до 500 градусів і пар з каменів виходить "легкий". Дров'яні печі Ферингер - реально виконують цей режим, що підтверджують профі банної справи і наш особистий досвід експлуатації печей.
Детальніше
Статті
Проект лазні та сауни: пар і вентиляція диктують конструкцію
Мало, хто звертав увагу на затвердження шведів, що сауна - це лазня рівного тиску. А це найважливіший момент у розумінні вентиляції сауни. Тільки забезпечивши рівність атмосферного тиску всередині і зовні сауни, ми можемо організувати стаціонарний конвективний потік повітря, що забезпечує нормальну вентиляцію.
Детальніше
25.09.2017
Тест-драйв печей для бані в Ателье Саун

Запрошуємо Вас на персональний тест-драйв наших печей для бані.

Заїзджайте до нас, та ми запропонуємо Вам збудувати лазню та сауну Вашої мрії!

Детальніше
15.09.2017
Печі Ферингер - найкращі для російської лазні
Печі Ферингер входять до п'ятірки найкращих за версією одного з авторитетних інтернет-видань. Завод Ферингер веде свою історію з 1999 року. За цей час заводу вдалося встановити нові стандарти в світі банних печей. Чому ж любителі російської лазні все частіше стали вибирати печі Ферингер? Тому, що у нас є, як мінімум три причини стверджувати, що печі Ферингер - дійсно кращі для російської лазні.
Детальніше
15.08.2017
Всі статті